kuchyně snabytek®

značkové kuchyně na míru od výrobce

ŠPIČKOVÉ KUCHYNĚ OSTRAVA

Proč si pořídit novou kuchyň od SNABYTEK® ? Dáme Vám 4 jasné důvody proč.  

KOMPLEXNOST ” Chtějte víc má to smysl “

Naše největší deviza KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ a vaše výhra ve výběru. S novou kuchyní Vám zhotovíme novou elektroinstalaci, vodu i odpady. Provedeme zednické práce, uděláme obklady-dlažby, vymalujeme i položíme nové podlahy. Zajistíme také demontáž staré kuchyně a její ekologickou zlikvidaci. Dodáme Vám nové spotřebiče za nejlepší ceny. To není klišé, ale GARANCE.

OSOBNÍ DESIGNÉR

Na našem studiu je každý den přítomen profesionální designér, který vám pomůže s výběrem vhodných kombinací materiálů.

KVALITA OD VÝROBCE

Nábytek nepřekupujeme. Vyrábíme ve vlastní technologicky vyspělé výrobě. Naší výrobě věříme, proto nabízíme 5-let záruku.

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Individuální přístup ke každému zákazníkovi. Nenutíme Vám naší nabídku, ale plníme vaše individuální přání. 

JSME TADY OD ROKU 1995

Za tu dobu jsme vyrobili 1000+ kuchyní.

Díky vynaloženému úsilí, velké touze a nabytým zkušenostem vám můžeme nabídnout skvělý servis hodný velkým společnostem. Naši řemeslníci jsou zkušení a vyučení mistři v oboru.     

JAKÉ KUCHYNĚ NABÍZÍME?

Vyrábíme moderní kuchyně, rustikální kuchyně, designové kuchyně. Naše kuchyně vyrábíme dle vlastních návrhů, které zpracovávají zkušení designéři v našem moderním kuchyňském studiu Ostrava – Design centrum Ostrava.   

MODERNÍ KUCHYNĚ

v Moderních kuchyních SNABYTEK® vedou rovné křivky. Moderní materiály zde hrají důležitou roli. I tyto kuchyně si zaslouží design, nicméně nic se nesmí přehánět, praktická stránka má přednost. Není nad to, prohlédnout si aktuální trendy na fotografiích konkrétních kuchyňských sestav. V nich najdete potřebnou inspiraci, co se materiálu, barev, dispozic, spotřebičů i osvětlení týče. Výběr není snadný a možností je mnoho, takže se vyplatí přizvat ke spolupráci bytového architekta, interiérového designéra nebo se obrátit na firmu, která má bohaté zkušenosti a umí poradit. A proto jsme zde my, abychom Vám s výběrem pomohli.

DESIGNOVÉ KUCHYNĚ

Kuchyně, kde vévodí velkorysý prostor. Kuchyně, kde si můžete dovolit vymyslet neobvyklé řešení, použít inovativní materiály. Kuchyně, kde si žádáte to nejlepší jak po stránce designu, tak materiálů. Značkové spotřebiče a výrazné designové prvky ozvláštní design kuchyně. Navrhnout takovou kuchyň není snadný úkol. Zkušená ruka designéra, Vám však dokáže určit směr. Neváhejte se na nás obrátit, můžete zcela nezávazně. Naši vlastní designéři jsou Vám k dispozici v našich Design centrech SNABYTEK®.

RUSTIKÁLNÍ KUCHYNĚ

Máte rádi útulno a více zdobení. Rustikální kuchyně jsou v duchu klasiky, frézovaných dvířek, rustikálních prvků jako jsou různé rampy a lišty a také rustikální úchytky. Výrobci spotřebičů jdou těmto trendům naproti a nabízejí i rustikální design spotřebičů.. A my jako výrobci umíme všechny tyto trendy spojit v jeden celek a navrhnout útulnou kuchyň, která bude přesně podle vašich představ, Díky vlastní výrobě, ale také kvalitnímu zázemí v našich Design centrech můžete spojit technickou i estetickou stránku. Oproti sektorovým výrobcům kuchyní, nejsme omezeni rozměrem ani tvarem, barvou, materiálem.. Od masivu, přes dýhu až po fólii, laky si můžete vybrat.

 kde najdete
Kuchyňské studio ostrava

28.října 153, Ostrava


otevírací doba
pondělí – pátek           8:00-17:00 hod

JAKÉ MATERIÁLY ZPRACOVÁVÁME PŘI VÝROBĚ KUCHYNÍ V OSTRAVĚ?

DÝHA A ARODÝHA

Zpracováváme dýhované materiály. Dýhu používáme převážně na pohledové prvky jako jsou dvířka, pohledové boky.

LAMINÁTY

Naše vzorkovna nabízí lamináty nejrůznějších dekorů UNI BARRVY, DŘEVODEKORY, STONE, KOVOLAMINÁTY, TREDY DEKORY

LAKOVANÉ DVÍŘKA

10 VRSTVÝ LAK, UNIBARVY, MATELICKÉ EFEKTY, MATNÉ I SUPERLESKÉ POVRCHY

MASIVNÍ DVÍŘKA

RŮZNÉ DŘEVINY, TVARY I POVRCHOVÉ ÚPRAVY.

kuchyně ostrava

zveme vás na šálek dobré kávy do našeho kuchyňského studia ostrava, kde naleznete profesionální přístup a řešení na míru.

Vaši novou kuchyň vybavíme příslušenstvím a doplňky.

Každé vaření může být malým svátkem, pokud zvolíte ty správné doplňky. Užijte si díky kuchyňským doplňkům a drátěným programům atmosféru šéfkuchaře jako v profesionální kuchyni.  Ukládejte přehledně hrnce a nádobí, třiďte systematicky potraviny a vaše kuchyně bude stále uklizená jak zvenku, tak zevnitř. Kuchyňské potřeby zaručeně oživí nejen vaši kuchyni, ale vždy vám zvednou náladu, když naleznete vše na svém místě.

SPOTŘEBIČE za internetové ceny, ne-li lepší

Díky naším skvělým obchodním vztahům s výrobci a přímé spolupráci vám můžeme nabídnout ty nejlepší podmínky. Jako benefity nabízíme samozřejmě montáž a prodlouženou záruku. Cena, za kterou vám spotřebiče prodáme, bude v 99,9 % případů lepší, než je na internetu. Nabízíme všechny významné značky na Evropském trhu a s výběrem Vám dokáže

MODERNÍ TECHNOLOGIE

V naší výrobě naleznete moderní technologii. Automatické stroje, které nám pomáhají k dokonalosti a vysoké kvalitě. Byť by nám stroje umožnily vyrábět sériově po tisících kusech, nechceme… Zakázková výroba jde v duchu “jen jeden originál, od nás pro vás.” Naše výrobky splní vaše vysoké očekávání. A my jsme připraveni ho naplnit v každé zakázce. 

.

POSTARÁME SE O VAŠE PROJEKTY

Naše designové návrhy Vám vytvoří dokonalou představu dřív než se dílo zrealizuje. Díky tomu si ušetříte spoustu dalších starostí i financí. Zastavte se u nás i Vy dřív, než uděláte zbytečnou chybu.

Mgr. art. Stanislav Sýkora

Mgr. art. Stanislav Sýkora

Designér SNABYTEK®

Navrhovanie neznamená len vytváranie nových foriem. Ide tiež o ich hľadanie s dôrazom aj na funkciu. Ja často v prírode. Snažím sa dodať interiérom jemný a plynulý výraz. Dobrý design je celý o detailoch, s inovatívnou voľbou materiálov, rozumnou technickou konštrukciou a modernou estetikou. Dokážeme vytvoriť unikátny design, ktorý vytvorí pre Vás nové domáce pohodlie.
Mgr. art. Anna Holian

Mgr. art. Anna Holian

Designérka SNABYTEK®

Navrhování a realizování interiéru je pro nás denní práce již několik let. Za námi jsou stovky realizací. Naši práci se snažíme odvádět vždy na maximum.

Bc. Jan Miketa

Bc. Jan Miketa

CEO, designér SNABYTEK®

Jsem vizionář, který se snaží neustále posouvat vpřed, vzdělávat se a rozvíjet své schopnosti a dovednosti. Mám rád sport i adrenalin, rád soutěžím a jsem hrdý na každý úspěch. SNABYTEK® jsme vybudovali od semínka a dnes je to velký strom. Každý den jsem hrdý, že tuto společnost mohu se svým týmem posouvat vpřed. Tvrdě na tom pracujeme a věřím, že budujeme velkou prosperující společnost, která bude respektovanou značkou mezi lídry trhu. 

Reference a ukázky práce

Kuchyně

Zaujala vás naše nabídka? Poptejte nás ještě dnes!

=
Tvorba webových stránek: Webklient