Vážení čtenáři a příznivci kvalitního bydlení. Chceme vám představit novinku, kterou budeme v rámci služeb nabízet naším zákazníkům.  Zdárně se nám podařilo otestovat a přenést do praxe Interior Virtual Reality (IVR).  Co to vlastně je IVR? V praxi to znamená, že Vám navrhneme interiér v HD kvalitě a  ve 3D, díky virtuálním brýlím GEAR a speciální technologii kreslení vás dokážeme ve virtuální realitě přenést do vašeho budoucího interiéru.

Pomocí brýlí GEAR uvidíte realitu interiéru tak jako by jste v něm stáli fyzicky. A hlavně dříve než se začne budovat. Dokonalost naších projektů ve spojení s virtuální realitou umocní váš pocitový zážitek. Mnohem více se tak budete moci zaměřit na detaily. Prohlédnout si interiér tak jako by jste v něm již opravdu stály. Emoční zážitek nikdy nebyl lepší než nyní.  


Chcete se i vy podívat na váš interiér dříve než se začne budovat? Informujte se na našich studiích o možnosti projektů ve virtuální realitě.  

Ukázky zde:

Obývací pokoj s kuchyní:

Ahoj lidi… Dneska jsme úspěšně otestovali jednu skvělou technologickou vymoženost na jednom novém projektu na kterém…

Zveřejnil(a) SNABYTEK COMPANY s.r.o. dne Středa 13. února 2019

Koupelna:

I-REAL GEAR.. prohlédněte si další naší práci, koupelnu ve virtuální realitě v HD kvalitě. Skvělý projekt koupelny, pro naší klientku. Ta práce nás prostě baví! 😎 CHTĚJTE VÍC, má to smysl. snabytekinteriery.wpklient.com

Zveřejnil(a) SNABYTEK COMPANY s.r.o. dne Čtvrtek 14. února 2019

Doporučujeme obraz zvětšit přes celý monitor. S brýlemi GEAR VR je zážitek 100x umocněn. 

Tvorba webových stránek: Webklient