JÍDELNÍ STOLY SNABYTEK® , TO JE OVĚŘENÁ KVALITA 

Jídelna je centrum každé domácnosti, kde se setkává rodina a tráví spolu společný čas. Je to místo kde se nejen snídá, obědvá a večeří, ale hrajete zde také společenské hry, popíjíte s kamarády.
Je to místo kde trávíte hodně času. Je to také důležitý prvek, které v rámci  designu vytváří jednu z dominant interiéru.
Jídelní stoly mohou být hned z několika druhý materiálů. Můžeme se setkat nejčastěji s celodřevěnými stoly, kdy jsou vyrobeny buď z masivu v té lepší variantě a té levnější z dřevotřísky. Trendy jsou dnes jídelní stoly s ocelovou konstrukcí a masivní dřevěnou nebo laminátovou deskou, nejsou ani výjimkou stoly, které mají kamennou či skleněnou desku. Takový stůl bude působit do jisté míry více industriálně. 

Důležitým faktorem pro výběr stolu je jak se stolem budete zacházet a kolik členů rodiny u něj bude pravidelně vysedávat. Pokud děláte pravidelné oslavy není na škodu mít stůl i s rozkladem. Různé mechaniky nabízejí různé možnosti rozkladu. Některé jídelní stoly se rozkládají od středu a některé od kraje. Některé stoly mají pevné nohy u některých se s rozkladem posouvají i nohy.  Takové stoly mají výhodu, že nohy nevadí při sezení, jelikož jsou vždy na kraji stolu.  SNABYTEK® jako výrobce nabízí všechny druhy stolů. Vyrábíme většinu stolů na míru potřeba zákazníka. Proto neváhejte 

Tvorba webových stránek: Webklient